Продукція > TDK > CK45-B3AD472KYNNA
CK45-B3AD472KYNNA
CK45-B3AD472KYNNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 0.0047uF 1000V B 10% (11 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3AD472KYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.433" Dia (11.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.591" (15.00mm)
товару немає в наявності
CK45-B3AD472KYNNA CK45-B3AD472KYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 11mm 1kV 4700pF B 10% LS:5mm