Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3DD151KYNNA
CK45-B3DD151KYNNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 150pF B 10% LS:5mm.
Інші пропозиції CK45-B3DD151KYNNA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD151KYNNA CK45-B3DD151KYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 150pF B 10% LS:5mm