Продукція > TDK > CK45-B3DD151KYVNA
CK45-B3DD151KYVNA
CK45-B3DD151KYVNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Description: TDK - CK45-B3DD151KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 150 pF, 2 kV, ± 10%, B, 5 mm, PC-Pin
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 150pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: Boric acid (14-Jun-2023)
на замовлення 893 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 39
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3DD151KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 150 pF, 2 kV, ± 10%, B, 5 mm, PC-Pin, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 150pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: Boric acid (14-Jun-2023).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD151KYVNA CK45-B3DD151KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 150pF B 10% LS:5mm
на замовлення 1881 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 13
CK45-B3DD151KYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 150PF 2KV RADIAL