Продукція > TDK > CK45-B3DD152KYGNA
CK45-B3DD152KYGNA
CK45-B3DD152KYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 0.0015uF 2000V B 10% (8.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 2KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm), Capacitance: 1500 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD152KYGNA CK45-B3DD152KYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 2KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.335" Dia (8.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.492" (12.50mm)
Capacitance: 1500 pF
товару немає в наявності
CK45-B3DD152KYGNA CK45-B3DD152KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8.5mm 2kV 1500pF B 10% LS:5mm