Продукція > TDK > CK45-B3DD221KYGNA
CK45-B3DD221KYGNA
CK45-B3DD221KYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Disc Type Capacitors with Lead (High Voltage Ceramic Capacitors)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD221KYGNA CK45-B3DD221KYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
CK45-B3DD221KYGNA CK45-B3DD221KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 220pF B 10% LS:5mm