Продукція > TDK > CK45-B3DD221KYNNA
CK45-B3DD221KYNNA
CK45-B3DD221KYNNA TDK
3919277.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CK45-B3DD221KYNNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 2 kV, ± 10%, B, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322900
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 220pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 65 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3DD221KYNNA - Keramikscheibenkondensator, 220 pF, 2 kV, ± 10%, B, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322900, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 220pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD221KYNNA CK45-B3DD221KYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 1330 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CK45-B3DD221KYNNA CK45-B3DD221KYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 2kV 220pF B 10% LS:5mm