Продукція > TDK > CK45-B3DD332KYNNA
CK45-B3DD332KYNNA
CK45-B3DD332KYNNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 0.0033uF 2000V B 10% (11.5 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 105°C Bulk
на замовлення 38 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3DD332KYNNA - Keramikscheibenkondensator, 3300 pF, 2 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 3300pF, Spannung (DC): 2kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3DD332KYNNA CK45-B3DD332KYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 3300PF 2KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 3300 pF
на замовлення 3869 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
CK45-B3DD332KYNNA CK45-B3DD332KYNNA Виробник : TDK 3919277.pdf Description: TDK - CK45-B3DD332KYNNA - Keramikscheibenkondensator, 3300 pF, 2 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 3300pF
Spannung (DC): 2kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 21
CK45-B3DD332KYNNA CK45-B3DD332KYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 11.5mm 2kV 3300pF B 10% LS:7.5mm