Продукція > TDK > CK45-B3FD101KYGNA
CK45-B3FD101KYGNA
CK45-B3FD101KYGNA TDK
3919277.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CK45-B3FD101KYGNA - Keramikscheibenkondensator, 100 pF, 3 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 100pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1904 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 42
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3FD101KYGNA - Keramikscheibenkondensator, 100 pF, 3 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 100pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD101KYGNA CK45-B3FD101KYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 100PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
на замовлення 996 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CK45-B3FD101KYGNA CK45-B3FD101KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 3kV 100pF B 10% LS:7.5mm
на замовлення 117 шт:
Мінімальне замовлення: 11
CK45-B3FD101KYGNA CK45-B3FD101KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic Single 100pF 3000V B 10% (5.5 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 105°C Bulk
на замовлення 1 шт: