Продукція > TDK > CK45-B3FD101KYVNA
CK45-B3FD101KYVNA
CK45-B3FD101KYVNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 100pF 3000V B 10% (5.5 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 105°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 100PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 100 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD101KYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 100PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.217" Dia (5.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 100 pF
товару немає в наявності
CK45-B3FD101KYVNA CK45-B3FD101KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 3kV 100pF B 10% LS:7.5mm