Продукція > TDK > CK45-B3FD152KYGNA
CK45-B3FD152KYGNA
CK45-B3FD152KYGNA TDK
3919277.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CK45-B3FD152KYGNA - Keramikscheibenkondensator, 1500 pF, 3 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, PC-Pin
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 1500pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 399 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 22
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3FD152KYGNA - Keramikscheibenkondensator, 1500 pF, 3 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, PC-Pin, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 1500pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD152KYGNA CK45-B3FD152KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 10.5mm 3kV 1500pF B 10% LS:7.5mm
на замовлення 8771 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
CK45-B3FD152KYGNA CK45-B3FD152KYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 1500PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.571" (14.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 1500 pF