Продукція > TDK > CK45-B3FD221KYVNA
CK45-B3FD221KYVNA
CK45-B3FD221KYVNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 220pF 3000V B 10% (5.5 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 105°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD221KYVNA CK45-B3FD221KYVNA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 220PF 3KV RADIAL
товару немає в наявності
CK45-B3FD221KYVNA CK45-B3FD221KYVNA Виробник : TDK Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 3kV 220pF B 10% LS:7.5mm