Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3FD471KYNNA
CK45-B3FD471KYNNA
CK45-B3FD471KYNNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm)
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.276" Dia (7.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.433" (11.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD471KYNNA CK45-B3FD471KYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 3kV 470pF B 10% LS:7.5mm