Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3FD681KYGNA
CK45-B3FD681KYGNA
CK45-B3FD681KYGNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Capacitance: 680 pF
на замовлення 1825 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: B, Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm), Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD681KYGNA CK45-B3FD681KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic Single 680pF 3000V B 10% (8 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
CK45-B3FD681KYGNA CK45-B3FD681KYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 3kV 690pF B 10% LS:7.5mm