Продукція > TDK CORPORATION > CK45-B3FD681KYVNA
CK45-B3FD681KYVNA
CK45-B3FD681KYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Size / Dimension: 0.315" Dia (8.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.472" (12.00mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-B3FD681KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 680 pF, 3 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: ± 10%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: B, euEccn: NLR, Kapazität: 680pF, Spannung (DC): 3kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-B3FD681KYVNA CK45-B3FD681KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 3kV 680pF B 10% LS:7.5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
CK45-B3FD681KYVNA CK45-B3FD681KYVNA Виробник : TDK 3919277.pdf Description: TDK - CK45-B3FD681KYVNA - Keramikscheibenkondensator, 680 pF, 3 kV, ± 10%, B, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: ± 10%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: B
euEccn: NLR
Kapazität: 680pF
Spannung (DC): 3kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
Мінімальне замовлення: 26
CK45-B3FD681KYVNA CK45-B3FD681KYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 680PF 3KV RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: B
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 680 pF
Мінімальне замовлення: 10
CK45-B3FD681KYVNA CK45-B3FD681KYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic Single 680pF 3000V B 10% (8 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 105°C T/R