Продукція > TDK > CK45-E3AD102ZYNNA
CK45-E3AD102ZYNNA
CK45-E3AD102ZYNNA TDK
3919277.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CK45-E3AD102ZYNNA - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 1 kV, -20%, +80%, E, 5 mm, PC-Pin
tariffCode: 85322300
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
Kapazitätstoleranz: -20%, +80%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: E
euEccn: NLR
Kapazität: 1000pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: PC-Pin
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 1790 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 33
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-E3AD102ZYNNA - Keramikscheibenkondensator, 1000 pF, 1 kV, -20%, +80%, E, 5 mm, PC-Pin, tariffCode: 85322300, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, Kapazitätstoleranz: -20%, +80%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: E, euEccn: NLR, Kapazität: 1000pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: PC-Pin, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3AD102ZYNNA CK45-E3AD102ZYNNA Виробник : TDK Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 1000pF E +80/-20% LS:5mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CK45-E3AD102ZYNNA CK45-E3AD102ZYNNA Виробник : TDK Corporation Description: CAP CER 1000PF 1KV RADIAL