Продукція > TDK > CK45-E3AD103ZYGNA
CK45-E3AD103ZYGNA
CK45-E3AD103ZYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 11.5mm 1kV 0.01uF E +80/-20% LS:7.5mm
на замовлення 4586 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-E3AD103ZYGNA - Keramikscheibenkondensator, 0.01 µF, 1 kV, -20%, +80%, E, 7.5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 7.5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -20%, +80%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: E, euEccn: NLR, Kapazität: 0.01µF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3AD103ZYGNA CK45-E3AD103ZYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 10000PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.453" Dia (11.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.610" (15.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
CK45-E3AD103ZYGNA CK45-E3AD103ZYGNA Виробник : TDK 3919277.pdf Description: TDK - CK45-E3AD103ZYGNA - Keramikscheibenkondensator, 0.01 µF, 1 kV, -20%, +80%, E, 7.5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 7.5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +80%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: E
euEccn: NLR
Kapazität: 0.01µF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 800 шт:
Мінімальне замовлення: 24
CK45-E3AD103ZYGNA CK45-E3AD103ZYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic Single 0.01uF 1000V E -20% to 80% (11 X 5mm) Radial Disc 7.5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності