Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3AD222ZYGNA
CK45-E3AD222ZYGNA
CK45-E3AD222ZYGNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 6.5mm 1kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3AD222ZYGNA CK45-E3AD222ZYGNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6.5mm 1kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm