Продукція > TDK > CK45-E3AD222ZYNNA
CK45-E3AD222ZYNNA
CK45-E3AD222ZYNNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Description: TDK - CK45-E3AD222ZYNNA - Keramikscheibenkondensator, 2200 pF, 1 kV, -20%, +80%, E, 5 mm, Radial bedrahtet
tariffCode: 85322400
rohsCompliant: YES
Anschlussabstand: 5mm
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Kapazitätstoleranz: -20%, +80%
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -25°C
Dielektrikum: E
euEccn: NLR
Kapazität: 2200pF
Spannung (DC): 1kV
Produktpalette: CK45 Series
productTraceability: No
Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet
Betriebstemperatur, max.: 105°C
SVHC: No SVHC (15-Jan-2018)
на замовлення 972 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 58
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TDK - CK45-E3AD222ZYNNA - Keramikscheibenkondensator, 2200 pF, 1 kV, -20%, +80%, E, 5 mm, Radial bedrahtet, tariffCode: 85322400, rohsCompliant: YES, Anschlussabstand: 5mm, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Kapazitätstoleranz: -20%, +80%, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -25°C, Dielektrikum: E, euEccn: NLR, Kapazität: 2200pF, Spannung (DC): 1kV, Produktpalette: CK45 Series, productTraceability: No, Kondensatoranschlüsse: Radial bedrahtet, Betriebstemperatur, max.: 105°C, SVHC: No SVHC (15-Jan-2018).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3AD222ZYNNA CK45-E3AD222ZYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 1382 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
CK45-E3AD222ZYNNA CK45-E3AD222ZYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6.5mm 1kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm