Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3AD222ZYVNA
CK45-E3AD222ZYVNA
CK45-E3AD222ZYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Cut Tape (CT), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.256" Dia (6.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.413" (10.50mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3AD222ZYVNA CK45-E3AD222ZYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6.5mm 1kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm
на замовлення 3429 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 15
CK45-E3AD222ZYVNA CK45-E3AD222ZYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Cap Ceramic 0.0022uF 1000V E -20% to 80%( 6.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C T/R
товару немає в наявності
CK45-E3AD222ZYVNA CK45-E3AD222ZYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 2200PF 1KV RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Features: High Voltage
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 2200 pF