Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3AD471ZYNNA
CK45-E3AD471ZYNNA
CK45-E3AD471ZYNNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 1KV RADIAL
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 470pF E +80/-20% LS:5mm.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3AD471ZYNNA Виробник : TDK eaddisc_commercial_ck45_en-364160.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 5.5mm 1kV 470pF E +80/-20% LS:5mm