Продукція > TDK > CK45-E3DD102ZYVNA
CK45-E3DD102ZYVNA
CK45-E3DD102ZYVNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 1000pF E +80/-20% LS:5mm
на замовлення 874 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3DD102ZYVNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL