Продукція > TDK > CK45-E3DD222ZYNNA
CK45-E3DD222ZYNNA
CK45-E3DD222ZYNNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 2kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3DD222ZYNNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Description: CAP CER 2200PF 2KV RADIAL