Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3DD222ZYVNA
CK45-E3DD222ZYVNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 2200PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 2kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm.
Інші пропозиції CK45-E3DD222ZYVNA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3DD222ZYVNA CK45-E3DD222ZYVNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf?ref_disty=digikey Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 2kV 2200pF E +80/-20% LS:5mm