Продукція > TDK > CK45-E3DD472ZYNNA
CK45-E3DD472ZYNNA
CK45-E3DD472ZYNNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 0.0047uF 2000V E -20% to 80% (10.5 X 5mm) Radial Disc 5mm 105°C Bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 2KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3DD472ZYNNA CK45-E3DD472ZYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 4700PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.413" Dia (10.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.197" (5.00mm)
Capacitance: 4700 pF
товару немає в наявності
CK45-E3DD472ZYNNA CK45-E3DD472ZYNNA Виробник : TDK leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 10.5mm 2kV 4700pF E +80/-20% LS:5mm