Продукція > TDK > CK45-E3FD102ZYGNA
CK45-E3FD102ZYGNA
CK45-E3FD102ZYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Cap Ceramic Single 0.001uF 3000V E -20% to 80% (7.5 X 6mm) Radial Disc 7.5mm 105°C Bulk
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3FD102ZYGNA CK45-E3FD102ZYGNA Виробник : TDK Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 3kV 1000pF E +80/-20% LS:7.5mm