Продукція > TDK > CK45-E3FD222ZYGNA
CK45-E3FD222ZYGNA
CK45-E3FD222ZYGNA TDK
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 9.5mm 3kV 2200pF E +80/-20% LS:7.5mm
на замовлення 1521 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3FD222ZYGNA CK45-E3FD222ZYGNA Виробник : TDK Corporation leaddisc_commercial_ck45_en.pdf Description: CAP CER 2200PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: -20%, +80%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF