Продукція > TDK CORPORATION > CK45-E3FD471ZYNNA
CK45-E3FD471ZYNNA
CK45-E3FD471ZYNNA TDK Corporation
leaddisc_commercial_ck45_en.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Tolerance: -20%, +80%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: E
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL, Tolerance: -20%, +80%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: E, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-E3FD471ZYNNA CK45-E3FD471ZYNNA Виробник : TDK eaddisc_commercial_ck45_en-364160.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 3kV 470pF E +80/-20% LS:7.5mm