Продукція > TDK > CK45-R3AD151K-VRA
CK45-R3AD151K-VRA
CK45-R3AD151K-VRA TDK
tdkc-s-a0002934059-1.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors SUGGESTED ALT 810-CC45SL3AD151JYVN
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 150PF 1KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Tape & Box (TB), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm), Capacitance: 150 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD151K-VRA Виробник : TDK Corporation CK45-RR_Series_Rev2016.pdf Description: CAP CER 150PF 1KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Packaging: Tape & Box (TB)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.236" Dia (6.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.394" (10.00mm)
Capacitance: 150 pF