Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3AD151KAVRA
CK45-R3AD151KAVRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 1KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 1kV 150pF 10% LS:5mm AEC-Q200.
Інші пропозиції CK45-R3AD151KAVRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD151KAVRA CK45-R3AD151KAVRA Виробник : TDK tdkc-s-a0002931471-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 1kV 150pF 10% LS:5mm AEC-Q200