Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3AD152K-GRA
CK45-R3AD152K-GRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 10mm 1kV 1500pF R 10% LS:5mm.
Інші пропозиції CK45-R3AD152K-GRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD152K-GRA CK45-R3AD152K-GRA Виробник : TDK tdkc-s-a0002934059-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 10mm 1kV 1500pF R 10% LS:5mm