Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3AD152KAGRA
CK45-R3AD152KAGRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 12.5mm 1kV 1500pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Інші пропозиції CK45-R3AD152KAGRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD152KAGRA CK45-R3AD152KAGRA Виробник : TDK eaddisc_automotive_ck45-rr_en-1315917.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 12.5mm 1kV 1500pF 10% LS:7.5mm AECQ200