Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3AD152KANRA
CK45-R3AD152KANRA
CK45-R3AD152KANRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 1KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 12.5mm 1kV 1500pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD152KANRA CK45-R3AD152KANRA Виробник : TDK tdkc-s-a0002931471-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 12.5mm 1kV 1500pF 10% LS:7.5mm AECQ200