Продукція > TDK > CK45-R3AD221KANRA
CK45-R3AD221KANRA
CK45-R3AD221KANRA TDK
tdkc-s-a0002542017-1.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 1kV 220pF 10% LS:5mm AEC-Q200
на замовлення 967 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Cap Ceramic Single 220pF 1000V R 10% (7 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD221KANRA CK45-R3AD221KANRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Cap Ceramic Single 220pF 1000V R 10% (7 X 5mm) Radial Disc 5mm 125°C Automotive AEC-Q200 Bulk
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
CK45-R3AD221KANRA CK45-R3AD221KANRA Виробник : TDK Corporation CK45-RR_Series_Auto.pdf Description: CAP CER 220PF 1KV RADIAL