Продукція > TDK > CK45-R3AD331K-VRA
CK45-R3AD331K-VRA
CK45-R3AD331K-VRA TDK
tdkc-s-a0002934059-1.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors SUGGESTED ALT 810-CC45SL3AD331JYVN
на замовлення 450 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 12
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD331K-VRA CK45-R3AD331K-VRA Виробник : TDK Corporation CK45-RR_Series_Auto.pdf Description: CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 330 pF