Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3AD331KAVRA
CK45-R3AD331KAVRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 330PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 330 pF.
Інші пропозиції CK45-R3AD331KAVRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD331KAVRA CK45-R3AD331KAVRA Виробник : TDK tdkc-s-a0002931471-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 1kV 330pF 10% LS:5mm AEC-Q200