Продукція > TDK > CK45-R3AD681K-GRA
CK45-R3AD681K-GRA
CK45-R3AD681K-GRA TDK
tdkc-s-a0002934059-1.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors D: 8mm 1kV 690pF R 1 0% LS:5mm
на замовлення 532 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 1KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 680 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3AD681K-GRA CK45-R3AD681K-GRA Виробник : TDK Corporation CK45-RR_Series_Auto.pdf Description: CAP CER 680PF 1KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.531" (13.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 680 pF