Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD101KANRA
CK45-R3DD101KANRA
CK45-R3DD101KANRA TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 2KV RADIAL
на замовлення 980 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD101KANRA CK45-R3DD101KANRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200