Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD101KAVRA
CK45-R3DD101KAVRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 100PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Інші пропозиції CK45-R3DD101KAVRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD101KAVRA CK45-R3DD101KAVRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 6mm 2kV 100pF 10% LS:7.5mm AECQ200