Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD102K-VRA
CK45-R3DD102K-VRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 11mm 2kV 1000pF R 10% LS:5mm.
Інші пропозиції CK45-R3DD102K-VRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD102K-VRA Виробник : TDK eaddisc_automotive_ck45-rr_en-1315917.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 11mm 2kV 1000pF R 10% LS:5mm