Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD102KANRA
CK45-R3DD102KANRA
CK45-R3DD102KANRA TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1000PF 2KV RADIAL
на замовлення 13866 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 12.5mm 2kV 1000pF 10% LS:7.5mm AECQ20.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD102KANRA CK45-R3DD102KANRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 12.5mm 2kV 1000pF 10% LS:7.5mm AECQ20