Продукція > TDK > CK45-R3DD121K-NR
CK45-R3DD121K-NR
CK45-R3DD121K-NR TDK
tdk_leaddisc_commercial_ck45_en-1207172.pdf
Виробник: TDK
Ceramic Disc Capacitors 120pF 2000VDC 10%
на замовлення 875 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD121K-NR CK45-R3DD121K-NR Виробник : TDK Corporation CK45-RR_Series_Rev2006.pdf Description: CAP CER 120PF 2KV RADIAL