Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD151KANRA
CK45-R3DD151KANRA
CK45-R3DD151KANRA TDK Corporation
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 2KV RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 2kV 150pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD151KANRA CK45-R3DD151KANRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 2kV 150pF 10% LS:7.5mm AECQ200