Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD151KAVRA
CK45-R3DD151KAVRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 150PF 2KV RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 2kV 150pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Інші пропозиції CK45-R3DD151KAVRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD151KAVRA CK45-R3DD151KAVRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7mm 2kV 150pF 10% LS:7.5mm AECQ200