Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD152K-VRA
CK45-R3DD152K-VRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 1500PF 2KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm)
Capacitance: 1500 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1500PF 2KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.472" Dia (12.00mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.630" (16.00mm), Capacitance: 1500 pF.
Інші пропозиції CK45-R3DD152K-VRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD152K-VRA CK45-R3DD152K-VRA Виробник : TDK CK45-RR_Series_Auto.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 12mm 2kV 1500pF R 10% LS:5mm