Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD221K-VRA
CK45-R3DD221K-VRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL, Packaging: Tape & Box (TB), Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.197" (5.00mm), Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 220 pF.
Інші пропозиції CK45-R3DD221K-VRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD221K-VRA Виробник : TDK Corporation CK45-RR_Series_Auto.pdf Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Mounting Type: Through Hole
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.197" (5.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 220 pF