Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD221KAGRA
CK45-R3DD221KAGRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Написати відгук
Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 2kV 220pF 10% LS:7.5mm AECQ200.
Інші пропозиції CK45-R3DD221KAGRA
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD221KAGRA Виробник : TDK eaddisc_automotive_ck45-rr_en-1315917.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 2kV 220pF 10% LS:7.5mm AECQ200