Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3DD221KANRA
CK45-R3DD221KANRA
CK45-R3DD221KANRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Auto.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Applications: Automotive
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Ratings: AEC-Q200
Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm)
Capacitance: 220 pF
на замовлення 27 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 2KV RADIAL, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.295" Dia (7.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Applications: Automotive, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Ratings: AEC-Q200, Height - Seated (Max): 0.453" (11.50mm), Capacitance: 220 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3DD221KANRA CK45-R3DD221KANRA Виробник : TDK tdkcs09704-1.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 7.5mm 2kV 220pF 10% LS:7.5mm AECQ200