Продукція > TDK CORPORATION > CK45-R3FD471K-GRA
CK45-R3FD471K-GRA
CK45-R3FD471K-GRA TDK Corporation
CK45-RR_Series_Rev2016.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Lead Style: Formed Leads - Kinked
Features: High Voltage, Low Dissipation Factor
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: Radial, Disc
Temperature Coefficient: R
Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm)
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Lead Spacing: 0.295" (7.50mm)
Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm)
Part Status: Obsolete
Capacitance: 470 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 470PF 3KV RADIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Lead Style: Formed Leads - Kinked, Features: High Voltage, Low Dissipation Factor, Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: Radial, Disc, Temperature Coefficient: R, Size / Dimension: 0.374" Dia (9.50mm), Mounting Type: Through Hole, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Lead Spacing: 0.295" (7.50mm), Height - Seated (Max): 0.512" (13.00mm), Part Status: Obsolete, Capacitance: 470 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CK45-R3FD471K-GRA CK45-R3FD471K-GRA Виробник : TDK CK45-RR_Series_Rev2016.pdf Ceramic Disc Capacitors D: 9.5mm 3kV 470pF R 10% LS:7.5mm