Продукція > KEMET > CKC18C103FCGACAUTO
CKC18C103FCGACAUTO
CKC18C103FCGACAUTO KEMET
CKC18C103FCGACAUTO
Виробник: KEMET
Description: KC-LINK 1812 10NF 500VDC C0G
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±1%
Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: Automotive
Ratings: AEC-Q200
Thickness (Max): 0.087" (2.20mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KC-LINK 1812 10NF 500VDC C0G, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±1%, Features: Low ESL, High Voltage, High Temperature, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: Automotive, Ratings: AEC-Q200, Thickness (Max): 0.087" (2.20mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKC18C103FCGACAUTO CKC18C103FCGACAUTO Виробник : KEMET KEM_C1039_KC_LINK_C0G-3316112.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 500V 10nF C0G 1812 1% KC-LINK AEC-Q200