Продукція > KEMET > CKC18C303KDGLC7800
CKC18C303KDGLC7800
CKC18C303KDGLC7800 KEMET
KEM_C1105_KONNEKT_KC-Link_C0G.pdf
Виробник: KEMET
Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 1812
Tolerance: ±10%
Features: Low ESL (Stacked), High Voltage, High Temperature
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.03 µF
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 200
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 1812, Tolerance: ±10%, Features: Low ESL (Stacked), High Voltage, High Temperature, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C, Applications: General Purpose, Part Status: Active, Capacitance: 0.03 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
CKC18C303KDGLC7800 CKC18C303KDGLC7800 Виробник : KEMET KEM_C1105_KONNEKT_KC-Link_C0G.pdf Description: CAP CER 0.03UF 1KV C0G/NP0 1812
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 0.03 µF